Plánované akce – Future events

Klub vojenské historie 276th Sqdn. (reenacted) RAF, o. s. s se zúčastní, případně pořádá, následujících akcí:
Living history group 276th Sqdn. (reenacted) RAF, o. s. will attend or prepare this events:

12. 10. 2017, 10.00 – Výstava o československých letcích v RAF, pořádá Jan Kratochvil z Muzea čs. exilu v Brně. Více informací zde.

14. 10. 2017 – akce Prahy 2 v krytu Folimanka a parku Folimanka. Najdete zde výstavu o čs. letcích RAF a jedno překvapení. Podrobnosti, časy, program i ono překvapení specifikujeme co nejdříve.

21. 10. 2017 – Vzpomínka na Františka Truhláře, Lomnice nad Popelkou. Výstava o čs. letcích a další bohatý program – bude upřesněno.

21. 10. – 21. 11. – Výstava o čs. letcích v RAF a Nebeských jezdcích jako součást vzpomínkové akce na Františka Truhláře.

Chtěli-li byste nás pozvat na letecký den, pietní akt popřípadě byste uvítali naši pomoc s výstavou či besedou?
Zde naleznete výběr z fotografií z akcí, kde jsme byli. Kontaktovat nás můžete zde: filip(zavinac)276(tecka)cz nebo na telefonu 777 220 517.

Další akce zde budou přibývat postupně.

Mimo účasti na akcích pochopitelně bádáme. Najdete nás tak v archivech či u pamětníků, kde sháníme informace o palubních střelcích Royal Air Force. Pracujeme ale také paralelně na webu www.trhovokamenickypamatnik.cz, který je věnovaný loni odhalenému památníku obětem holocaustu a příslušníkům Royal Air Force z Trhové Kamenice.
We do research too, that it is possible to meet us in archives. And we are working on this website too.