Pro partnery a sponzory

Pro sponzory – pro partnery

Již deset let se snažíme připomínat naše letce v RAF a ženy ve WAAF co nejépe. K tomu, abychom v tom mohli i nadále takto pokračovat, nám můžete pomoci i Vy.

Pokud byste potřebovali více informací k těm, které uvádím níže, kontaktujte nás na mailu: filip@276.cz nebo telefonu 777 220 517. Klubové konto má číslo: 219944022/0300.

Adresa:
Klub vojenské historie 276th Sqdn. (reenacted) RAF, z. s.
Tatarkova 730
Praha 4 – Háje
149 00
IČ: 270 60 209

V současné době hledáme finance pro stan, ve kterém budeme prezentovat některé z našich výstav a vybavení RAF v místech, kde organizátoři pro ně nemají vhodné zázemí. Náklady na něj jsou cca 50 000 Kč. Ještě potřebujeme sehnat 10 000 Kč.

Pravidelně doplňujeme vybavení a výstroj příslušníků RAF a příslušnic WAAF, abychom je mohli prezentovat ve školách, na výstavách či filmech. Ceny tohoto vybavení jsou proměnlivé, ale částka 5 000 Kč nám pomůže významně doplnit tyto předměty.

Opravy výstav o čs. letcích v RAF a o Nebeských jezdcích, které putují po ČR, náš stojí cca 2 000 Kč ročně. I příspěvek ve výši 100 Kč nám umožní vyměnit část stojanů, poškozenou při přepravě nebo ne vždy pečlivým vystavovatelem.

Výdajem téměř pravidelným jsou náklady na pamětní desky. V letošním roce bychom rádi realizovali aspoň jednu. Nebude naše první. Výsledky naší práce můžete vidět v Cattericku, Manstonu, Trhové Kamenici, v Podskalské ulici v Praze 2, v Mnichově Hradišti. I cena desek se liší, ale Váš příspěvek od 1 000 Kč nám pomůže pokrýt aspoň část nákladů na tu kterou z nich.

V příštím roce bychom rádi zrealizovali další náš velký projekt, a to významnou připomínku na naše palubní střelce v RAF. Domníváme se, že ve Střední Evropě neexistuje nic podobného. Chcete nám pomoci? Kontaktujte nás a povíme Vám více. Očekávané náklady jsou cca 250 000 Kč.

Pomoci můžete nejen finančně, ale i zájmem o naši činnost, návštěvou našich akcí, svými kontakty či službami.

Snažíme se, aby naši letci v RAF a příslušnice WAAF nebyli zapomenuti. Poděkovat Vám můžeme nejen prostým „děkuji“, ale i zapůjčením některé z našich výstav, přednáškou, i zajímavým věcným darem s tematikou RAF.

Podpořit nás můžete i díky tomuto skriptu:

 

Dejte nám stejnou důvěru, jako tyto společnosti:

Řízení letového provozu ČR, CLS Avionics, Mátl & Bula, Interlink CS

a organizace:

Ministerstvo kultury ČR, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeký kraj, Středočeský kraj, , Plzeňský kraj, městská část Praha 2, Mikroregion Hlinecko, Mnichovo Hradiště, Trhová Kamenice, obec Lidice.