Wings in Exile v Lidicích
Od 27. 5. do 14. 9 máte možnost vidět v Památníku Lidice výstavu Wings in Exile.

Wings in Exile – HMS Tern, Orknejské ostrovy
U příležitosti 80. výročí okupace českých zemí, vypuknutí druhé světové války, 30. výročí pádu komunismu, 20. výročí vstupu České republiky do NATO a 15 výročí vstupu České republiky do EU v HMS Tern instalována výstava našeho klubu vojenské historie Wings in Exile. Ta zachycuje osudy československých letců RAF a žen ve WAAF. Zde bude k vidění 3. a 4. 8.
Výstava se vrací do Velké Británie díky podpoře Spolku pro vybudování památníku Josefa Horáka a Josefa Střírbného, společnosti Mátl and Bula, manželů Křenkových a aulos.cz, Jiřího Červeného a Hany Bergmannové Klímové a Dobrodružství pana Wellingtona.
Výstava bude prezentována na místech spojených s československými letci v RAF.  HMS Tern tady supluje Sumburg, který se nachází na vedlejším ostrově a kde se nám nepodařilo najít žádný kontakt.

Wings in Exile – Usworth, Velká Británie
U příležitosti 80. výročí okupace českých zemí, vypuknutí druhé světové války, 30. výročí pádu komunismu, 20. výročí vstupu České republiky do NATO a 15 výročí vstupu České republiky do EU v v Usworthu instalována výstava našeho klubu vojenské historie Wings in Exile. Ta zachycuje osudy československých letců RAF a žen ve WAAF. Zde bude k vidění v srpnu tohoto roku. Data ještě upřesníme.
Výstava se vrací do Velké Británie díky podpoře Spolku pro vybudování památníku Josefa Horáka a Josefa Střírbného, společnosti Mátl and Bula, manželů Křenkových a aulos.cz, Jiřího Červeného a Hany Bergmannové Klímové a Dobrodružství pana Wellingtona.
Výstava bude prezentována na místech spojených s československými letci v RAF.  Zde se nacházela 55 OTU, kde bylo vycvičeno mnoho našich letců.

Wings in Exile – Museum of Croydon, Velká Británie
U příležitosti 80. výročí okupace českých zemí, vypuknutí druhé světové války, 30. výročí pádu komunismu, 20. výročí vstupu České republiky do NATO a 15 výročí vstupu České republiky do EU v Museum of Croydon instalována výstava našeho klubu vojenské historie Wings in Exile. Ta zachycuje osudy československých letců RAF a žen ve WAAF. Zde bude k vidění v září tohoto roku. Data ještě upřesníme.
Výstava se vrací do Velké Británie díky podpoře Spolku pro vybudování památníku Josefa Horáka a Josefa Střírbného, společnosti Mátl and Bula, manželů Křenkových a aulos.cz, Jiřího Červeného a Hany Bergmannové Klímové a Dobrodružství pana Wellingtona.
Výstava bude prezentována na místech spojených s československými letci v RAF.  Museum of Croydon se nachází nedaleko naší někdejší základně Kenley.

Wings in Exile – základna RAF Honington, Velká Británie
U příležitosti 80. výročí okupace českých zemí, vypuknutí druhé světové války, 30. výročí pádu komunismu, 20. výročí vstupu České republiky do NATO a 15 výročí vstupu České republiky do EU na základně RAF v Honingtonu instalována výstava našeho klubu vojenské historie Wings in Exile. Ta zachycuje osudy československých letců RAF a žen ve WAAF. Zde bude k vidění v listopadu tohoto roku. Data ještě upřesníme.
Výstava se vrací do Velké Británie díky podpoře Spolku pro vybudování památníku Josefa Horáka a Josefa Střírbného, společnosti Mátl and Bula, manželů Křenkových a aulos.cz, Jiřího Červeného a Hany Bergmannové Klímové a Dobrodružství pana Wellingtona.
Výstava bude prezentována na místech spojených s československými letci v RAF.  V Honingtonu byla založena 311. československá bombardovací peruť.

Polský den v Praze
Dne 3. 9. se náš klub vojenské historie, naše hra 303 a expozice RAF a WAAF a výstava o Nebeských jezdcích zúčastní Polského dne. Ten budete moci navštívit na náměstí Míru v Praze.