NAŠE ZKUŠENOSTI

PORADÍME, POMŮŽEME, ZAPŮJČÍME

Za dvanáct let trvání naší činnosti máme zkušenosti s různými akcemi v České republice i zahraničí.
Rádi Vám poradíme při přípravě pietních aktů, odhalování pamětních desek, památníků, případně při jiných pietních nebo slavnostních a vzpomínkových aktech. Bude-li to v našich silách a možnostech, můžeme být součástí čestné stráže, případně položit věnce vašim hostům či zástupcům.

Poradíme Vám, na jaké oficiální instituce se obrátit, chtěli-li byste například mít na Vašem pietním aktu čestnou stráž či průlet letadel (nic z toho Vám pochopitelně nezaručíme).

Můžeme Vám rovněž zapůjčit hudbu k pietním aktům, případně poradit s jejím výběrem nebo řazením.

Stáhněte si ukázku itineráře průběhu pietního aktu pro organizátora odhalení pamětní desky letcům RAF z Karlova, který se uskutečnil v roce 2018 a který jsme připravili po konzultacích s Ministerstvem obrany ČR. Můžete ho použít jako vzor pro svůj pietní akt. Uvedený vzor se může trochu lišit, koná-li se pietní akt u již existujícího památníku.

Natáčíte film a hledáte kompars v uniformách RAF, případně radu týkající se Royal Air Force? Napište nebo zavolejte nám. Podíleli jsme se na filmech nebo dokumentech jako Balada o pilotovi, Dejte nám křídla, Osud na nebi Josefa Janeby, Nepřítelem Osudu, Útěky Josefa Brykse aneb muž, který přecenil českou duši.

Chtěli-li byste nás pozvat na letecký den, pietní akt popřípadě byste uvítali naši pomoc s výstavou či besedou? Kontaktovat nás můžete na adrese: filip@276.cz nebo na telefonu
777 220 517.

Novinky

  • Novinky
    Srdečně zveme do Krytu Folimanka, kde je dnes, tj. 11. […]

Chystané akce

Napište nám

4 + 5 =