PRO PARTNERY / SPONZORY

JIŽ OD ROKU 2007 PŘIPOMÍNÁME ČESKOSLOVENSKÉ LETCE RAF A ŽENY VE WAAF REALIZACÍ POMNÍKŮ A PAMĚTNÍCH DESEK, VÝSTAV, UKÁZEK, PŘEDNÁŠEK I ČLÁNKŮ.

K tomu, abychom v tom mohli i nadále takto pokračovat, nám můžete pomoci i Vy.

Výsledky naší činnosti můžete vidět například v Trhové Kamenici nebo na plzeňském Karlově v podobě památníku, v Cattericku, Manstonu, pražské Výtoni nebo Mnichově Hradišti na pamětních deskách, ve filmech Balada o pilotovi, Útěky Josefa Brykse a dalších, na našich i cizích výstavách.

Některé z pamětních desek jsou plánované dlouho dopředu, ale na některých pracujeme ve spolupráci s místními poměrně krátce, a tak není možné jejich realizaci financovat z grantů.

O naše výstavy mají zájem ve městech, obcích, větší či menší instituce. Ne vždy je pro ně či pro nás možné platit náklady na dopravu, finance jsou potřeby i na opravy výstavy a jejich rozšíření.

Pravidelně doplňujeme vybavení a výstroj příslušníků RAF a příslušnic WAAF, abychom je mohli prezentovat ve školách, na výstavách či ve filmech a ukazovat tak i našim návštěvníkům předměty spojené s našimi letci, ženami ve WAAF a jejich bojem za svobodu.

Kromě toho se věnujeme novým didaktickým projektům, o kterých se zatím nelze zde na webu konkrétně zmínit, ale u kterých bychom uvítali Vaši podporu. Rádi Vás o těchto aktivitách budeme informovat, ať už emailem nebo při osobní schůzce.

Podpořit nás můžete i prostřednictvím tohoto skriptu od Darujme.cz:

 
 

Pokud byste potřebovali více informací, kontaktujte nás na mailu: filip@276.cz nebo telefonu 777 220 517.

Klubové konto má číslo: 219944022/0300.

Adresa našeho klubu:

Klub vojenské historie 276th Sqdn. (reenacted) RAF, z. s.
Tatarkova 730
Praha 4 – Háje 149 00

IČ: 270 60 209

Pomoci můžete nejen finančně, ale i zájmem o naši činnost, návštěvou našich akcí, svými kontakty či službami. Snažíme se, aby naši letci v RAF a příslušnice WAAF nebyli zapomenuti. Poděkovat Vám můžeme nejen prostým „děkuji“, ale i zapůjčením některé z našich výstav, přednáškou, i zajímavým věcným darem s tematikou RAF.

Novinky

  • Novinky
    Srdečně zveme do Krytu Folimanka, kde je dnes, tj. 11. […]

Chystané akce

Napište nám

1 + 11 =